delete

Rezultati prijemnog za školsku 17/18

Učenici likovne škole Štifla koji su položili prijemni u školskoj 2017/2018

Stefan Kovačić – Akademija Umetnosti Novi Sad -Vajarstvo
Nataša Sušić – Akademija Umetnosti Novi Sad – Novi likovni mediji
Andrijana Holjevac – Fakultet primenjenih umetnosti Beograd – dizajn enterijera

Milica Stefanović – FTN Novi Sad – Arhitektura
Pedja Milovančević – FTN Novi Sad – Arhitektura
Kristina Mirković  – FTN Novi Sad – Arhitektura
Ana Blažina – FTN Novi Sad – Arhitektura

Čestitamo i želimo sve najbolje u daljem radu.

delete

Rezultati prijemnog za školsku 16/17

Učenici likovne škole Štifla koji su položili prijemni u školskoj 2016/2017

Bogdan Simeunović – Akademija Umetnosti Novi Sad -Vajarstvo
Filip Funštajn – Akademija Umetnosti Novi Sad -Vajarstvo

Luka Žurovski – Akademija Umetnosti Novi Sad – Grafika
Nikola Mitić – Akademija Umetnosti Novi Sad – Slikarstvo
Nikola Divić – Visoka škola likovnih i primenjenih umetnosti Beograd – Mediji i slike
Dunja Bosiljkić – Visoka škola likovnih i primenjenih umetnosti Beograd – Mediji i slike
Vesna Glavašević – Visoka škola likovnih i primenjenih umetnosti Beograd – Mediji i slike 

Nina Radulović – Modni dizajn

Sara Krnjajić – FTN Novi Sad – Arhitektura
Anastasija Radovanović – FTN Novi Sad – Arhitektura

Čestitamo i želimo sve najbolje u daljem radu.

delete

Rezultati prijemnog za školsku 14/15

Učenici likovne škole Štifla koji su položili prijemni u školskoj 2014/2015

Aleksandar Stanković – AA School of Architecture, London
Nenad Pavlović – FTN Novi Sad – Arhitektura
Nikola Živanović – FTN Novi Sad – Arhitektura
Marija Blanuša – FTN Novi Sad – Arhitektura

Lidija JergićFotogragija Novi Sad

Jelena DrčaPejzažna arhitektura i hortikultura – Šumarski fakultet Beograd
Nataša Barbulović – Pejzažna arhitektura i hortikultura – Šumarski fakultet Beograd

Čestitamo i želimo sve najbolje u daljem radu.

delete

Rezultati prijemnog za školsku 13/14

Učenici likovne škole Štifla koji su položili prijemni u školskoj 2013/2014

Sonja HalilovićAkademija umetnosti Novi Sad – grafika

Milica Ostojić (Šid)Beogradska politehnika – grafički dizajn

Helena Benko – Fakultet primenjenih umetnosti – fotografija

Natalija Biscic – Fakultet primenjenih umetnosti – fotografija

Lidija JergicAkademija umetnosti Novi Sad – fotografija

 

Jelena DronićFTN Novi Sad- Arhitektura i urbanizam

Zorana ObradovićFTN Novi Sad – Arhitektura i urbanizam

Nina Stanković (Erdevik) FTN Novi Sad Arhitektura i urbanizam

 

Čestitamo i želimo sve najbolje u daljem radu.

delete

Rezultati prijemnog 12/13

Učenici likovne škole Štifla koji su položili prijemni u školskoj 2012/2013

Milana Milanković Arhitektonski fakultet Beograd

Dinko Dumančić – FTN Novi Sad – Arhitektura i urbanizam

Sonja JoAkademija umetnosti Novi Sad – vajarstvo

Nina VilotićAkademija umetnosti Novi Sad – grafički dizajn

Nikola MitićŠkola za umetničke zanate Šabac – konzervacija – grnčarstvo

Filip FunštajnŠkola za dizajn “Bogdan Šuput” Novi Sad

Čestitke. Sve najbolje tokom skolovanja

delete

Rezultati prijemnog 11/12

Učenici likovne škole Štifla koji su položili prijemni u školskoj 2011/2012

Jelena Prokopović Akademija umetnosti Novi Sad – vajarstvo

Ružica Španović Fakultet primenjenih umetnosti Beograd – vajarstvo

Toni Kovačić – Akademija za likovno umetnost in oblikovanje Univerza v Ljubljani

Milana Jovanović –   Fakultet primenjenih umetnosti Beograd – restauracija slike

Boris DrezgićBeogradska politehnika – grafički dizajn 

Branislav Subotić (Ruma)Visoka Škola Likovnih i Primenjenih Umetnosti – nastavnik likovne kulture

Djura StijačićArhitektonski fakultet Beograd

Ana Marija GašparArhitektonski fakultet Beograd

Uroš Relić – Šumarski fakultet – pejzažna arhitektura

Bojana OstojićŠkola za umetničke zanate Šabac – restaurator

Anita Demaj – Škola za umetničke zanate Šabac – juvelir

Bodor Tijana (Ruma) Škola za umetničke zanate Šabac – graver

Denis Katanić  – Škola za umetničke zanate Šabac – drvorezbar

Srećno u daljim poduhvatima

 

delete

Rezultati prijemnog 10/11

Učenici likovne škole Štifla koji su položili prijemni u školskoj 2010/2011

 

Nikolić Aleksandar – FTN Novi Sad – Arhitektura i urbanizam

Nele Vilotić – FTN Novi Sad – Arhitektura i urbanizam

Martić Miloš Arhitektonski Fakultet Beograd

Dejan Samac – FTN Novi Sad – grafički dizajn

Sanja ObrovacFilozofski fakultet Beograd – istorija umetnosti

Kristina Živković – Visoka politehnička škola Beograd – grafički dizajn

Sanja Dubljević – FTN Novi Sad – Arhitektura i urbanizam

Bogdan Dostanić – Fakultet primenjenih umetnosti Beograd – konzervacija i restauracija slike

Dunja Jovanović – Fakultet primenjenih umetnosti Beograd – primenjeno vajarstvo

delete

Rezultati prijemnog 09/10

Učenici likovne škole Štifla koji su položili prijemni u školskoj 2009/2010

 

Aleksandar Maričić – Arhitektonski fakultet Beograd

Irena Divić – FTN Novi Sad – Arhitektura i urbanizam

Kristina GeloVisoka politehnička škola Beograd – grafički dizajn

 

Bojan Radišić – Škola za umetničke zanate Šabac