Pripreme za arhitekturu

2013-01-07-kulturne-novice-sodobna-slovenska-arhitektura-10065Pripreme za arhitekturu

Vršimo pripreme učenika za upis arhitekture od 1975. god. za predmete koje se polažu

U zavisnosti za koji Arhitektonski fakultet se opredelite vršimo pripreme iz sledećih predmeta

*Prolaznost naših učenika na domaćim i stranim fakultetima arhitekture za 40 godina rada  je preko 96%. Garanciju uspeha daje nam ISKUSTVO sa KVALITETOM pruženog znanja i iz toga slede isključivo REZULTATI koji su jedino merilo našeg uspeha na koje smo prvenstveno ponosni. 

  • Svim učenicima je obezbedjena kompletna literatura koja je neophodna za polaganje i trećeg dela prijemnog –  Arhitektonske i opšte kulture sa nacrtnom geometrijom
  • Pripreme se održavaju četiri puta nedeljno u trajanju po tri školska časa. 
  • Pribor za pripremnu nastavu je obezbedjen i  uključuje:za prostornu kompoziciju: makaze, skalpel, lepak, gumicu, olovku i trouglove,  i šestar. Ostali materijal od kojeg se pravi prostorna kompozicija učenici će dobiti na svakom času.za slobodno crtanje: olovku 2B (isključivo, pošto će ovim brojem olovke se polaže prijemi ispit), gumicu i sklapel za rezanje/zaoštravanje olovke, crtaći papir

Na učenicima je da ponesu dobru volju i uspeh je zagarantovan.

Za više informacija kontaktirati na broj +381 69 628 052  ili putem kontakt stranice.

 

Comments are closed.