Kreativna radionica ::: urBINizacija ::: Odgovorni mladi, održiva budućnost

Kreativna radionica oslikavanja kanti ::: urBINizacija :::

Realizacija pobedničkog projekta, konkursa “Odgovorni mladi, održiva budućnost”.

Pozivamo sve zainteresovane građane da prisustvuju kreativnoj radionici gde spajamo umetnost i ekologiju. Obezbedili smo sav neophodan materijal, boje, sprejeve, četke, rukavice.. Vaše je samo da dođete da se zajedno zabavimo i učinimo nešto lepo za naše okruženje!

Ideja radionice je da na inovativan, zabavan i kreativan način približi ljudima ideju o održivom razvoju i reciklaži. „urBINizacija“ predstavlja radionicu na temu redizajna postojećih kanti koje bi nakon toga postale reciklažne kante koje oslikavaju identitet mesta i njihov odnos prema životnoj sredini. Redizajn kanti obuhvata nihovo oslikavanje i korišćenje adekvatne ambalaže koja bi od običnih načinila reciklažne kante za papir, metal i plastiku. Atraktivnost novih, redizajniranih, kanti bi vizuelnim putem prenosila poruku o reciklaži, inspirisala građane da ih koriste i razviju ekološku svest.

nedelja, 23. septembar, 2012. // od 10:00h
Ada Ciganlija // ispred Centra vodenih sportova

Comments are closed.