Belgrade Art Base

Pozivamo Vas
da nam se u petak, 21. septembra, pridruzite na otvaranju
“Belgrade Art Base” festivala i izlozbe 44 mlada, neafirmisana umetnika, u kuci Kralja Petra, u ulici Vase Pelagica 40
u Beogradu, sa pocetkom u 19h.

Festival ,,Art Base’’ je deo projekta “Mladi su zakon” koji promovise aktivizam i volonterizam medju mladima i kao takav je prepoznat i finansira od stane Ministarstva omladine i sporta u saradnji sa Gradjanskim inicijativama kao resurs centrom za grad Beograd. Citav projekat su osmislile i same realizovale studentkinje-volonterke i članice neformalne grupe ”Belgrade Art Teasers”, Ivana Andrejic i Jelena Bogdanovic.

Cilj samog festivala je da mladim neafirmisanim umetnicima pomogne da javnosti prikažu svoje radove sa polja fotografije, slikarstva, vajarstva, instalacije…

Belgrade Art Teasers

Comments are closed.