TRIJENALE SVETSKE ARHITEKTURE

DESETI BEOGRADSKI TRIJENALE SVETSKE ARHITEKTURE
Pedeset istaknutih arhitekata sveta

28 zemalja u kojima deluje 50 arhitekata:
Argentina, Australija, Austrija, Čile, Danska, Francuska, Holandija, Hong Kong, Indonezija, Iran, Italija, Japan, Južna Koreja, Kanada, Kina, Luksemburg, Mađarska, Malezija, Meksiko, Rusija, Srbija, Španija, Švajcarska, Turska, UAE, Ujedinjeno Kraljevstvo, USA, Vijetnam.

Otvaranje 10.trijenala je u Galeriji Instituta Servantes,  Čika Ljubina 19, u sredu 8.avgusta 2012. u 19:00. izložba traje do 31.avgusta.

Trijenale će otvoriti prof.Zora Davidović, bivši predsednik ULUPUDS-a. Učestvovala je u otvaranju Prvog trijenala 1985. Na otvaranju 8.avgusta 2012. istovremeno će i zatvoriti Beogradska trijenala. Trijenala se više neće održavati.

Comments are closed.